O nas

Designspinka powstała z myślą o wszystkich ludziach, którzy zajmują się szeroko pojętym rękodziełem. Ich pasją jest tworzenie dekoracji i pięknych przedmiotów do domu, na różne okazje dla siebie, przyjaciół i najbliższych.

Każdy z nich potrzebuje inspiracji do swoich projektów i dalszej pracy. Desingspinka jest galerią fotografii która pozwoli odkrywać różne rodzaje sztuki rękodzieła, zainspiruje do dalszej pracy.
Każda spinka jest fotografią przedstawioną przez blogera. Po kliknięciu na nią zostaniesz przeniesiony do bloga, na którym znajdziesz tutorial lub inspirację dla danego elementu lub tez instrukcję wykonania danego przedmiotu.
Każdego dnia wiele osób zgłasza do nas swoje blogi. Wybieramy tylko te najwyższej jakości dbając o wizulaną stronę naszego serwisu. Każda osoba może przeglądać nasz serwis i wyszukiwać według kategorii, tagów i popularność.
Jeśli się zarejestrujesz i założysz konto u nas będziesz mógł zgłaszać nowe spinki, a także utworzyć swoją stronę z ulubionymi spinkami, do których będziesz mógł w każdej chwili zajrzeć.
Jeśli jesteś twórcą blogerem i chciałbyś zgłosić blog do naszego serwisu, prosimy zapoznać się z FAQ i rozpocząć procedurę rejestracji i zgłaszania swojego bloga !